DJ czy zespół weselny z Torunia?

Mieliśmy wynajętą salę na wesele i uzgodnione wszystko w odniesieniu do menu. Zastanowić się musieliśmy przy jakiej muzyce będą bawić się goście. Czasy są nowoczesne więc może wszyscy będą chętni do tańca i zabawy przy rytmach nowoczesnej muzyki dyskotekowej. Przyzwyczajeni jesteśmy do zabawy na dyskotece i znajomych rytmów. Mocnych uderzeń basu które sprawiają, że serca zaczynają szybciej bić, chcemy skakać i tańczyć, wzbiera w nas energia. Do tych rytmów można się bawić do białego rana, nikt na pewno nie przyśnie przy stole. DJ mógłby puszczać też muzykę jaką byśmy sobie zażyczyli.

Postanowiliśmy zawierzyć jednak zespołowi weselnemu z Torunia

zespół weselny z ToruniaChociaż sami preferujemy muzykę dyskotekową to nasi rodzice i inni goście nie muszą za nią przepadać. Rytmy serwowane przez DJ-a mogły by zadziałać na nich zupełnie inaczej niż na stałych bywalców dyskotek. Poznaliśmy się na dyskotece ale zdecydowaliśmy wynająć na nasz najważniejszy dzień zespół weselny z Torunia. Po uroczystości kościelnej sznur samochodów trąbiąc i krążąc chwilę wokół kościoła zaczął zmierzać w kierunku sali weselnej. Zastanawialiśmy się jak wypadnie przyjęcie i czy wszystko jest przygotowane jak należy. Wreszcie byliśmy na miejscu. Sala była udekorowana kwiatami i balonami, a zespół weselny ubrany jak należy prezentował się bardzo dobrze. Zaczęliśmy swój pierwszy taniec w kręgu gości. Zabrzmiała melodyjnie muzyka naszego ulubionego wśród zespołów rockowych – „Perfekt”. Umówiliśmy się z muzykami, że zagrają kilka piosenek z płyt właśnie Perfektu, do tego trochę przebojów Disco Polo i hitów zagranicznych wykonawców. Muzycy byli bardzo otwarci na nasze oczekiwania. Mieli też sporo własnych propozycji przyśpiewek z których mogliśmy wybrać. Wydawały się one nam trochę zabawne ale wybraliśmy w końcu kilka z nich, tych które najbardziej wpasowywały się w nasze gusta. Muzycy świetnie dawali sobie radę z bawieniem gości weselnych. Przy każdym granym przez nich utworze przynajmniej kilka par było na parkiecie. Świetnie bawili się wszyscy bez względu na wiek, włączając w to dzieci, które upatrzyły sobie kawałek parkietu tuż przy orkiestrze. Z uśmiechem na ustach trafiały na parkiet kolejne pary, zachęcane przez zespół. Przyśpiewki nadały się świetnie do oczepin i innych zabaw weselnych. Melodia każdego z instrumentów była harmonijna i zadowoliła by nawet konesera. Zespół był doświadczony i kompletnie pozbawiony tremu. Wszystkie utwory wychodziły im jak należy, a soliście nie drżał głos i nie fałszował. Zespół miał też swoje naświetlenie co sprawiało fajne wrażenie uczestnictwa w nietuzinkowym wydarzeniu na żywo.

Wesele to nie jest byle jaki dzień i powód do zabawy. Warto zadbać o to żeby czuć jego wyjątkowość. Na każdą imprezę można zaprosić DJ-a i będzie on puszczał melodie z płyt. Zaletą wynajęcia zespołu weselnego jest to, że jest to zespół właśnie na taki wyjątkowy dzień. Każdy morze wybrać jaki mu odpowiada, a zespoły te mają duże doświadczenie w graniu na weselach. Muzyka zespołu weselnego tworzy wyjątkowy klimat. Wokalista świetnie potrafi zachęcić do zabawy. Jeśli im by nawet nie wychodziły utwory jak w oryginale to co z tego. Nie każdy potrafi też świetnie tańczyć, a czas wesela jest po to żeby każdy się bawił, grała muzyka i każdy czuł się wyjątkowo. Zespół właśnie spełnia taką rolę

Księgarnie online – wady i zalety<< >>Alternatywa przy zakupie kosmetyków

O autorze : Dawid Charkiewicz