Dmuchany tor przeszkód

Organizując jakikolwiek event musimy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Jeśli na naszą imprezę są płatne wejściówki, to musimy ją tak zorganizować, aby ludzie chcieli ja zapłacić. Osoby które kupią bilet, muszą poczuć, że nie zmarnowały pieniędzy, ponieważ atrakcje im zapewnione były warte tych kilkunastu czy kilkudziesięciu złotych. Najtrudniej jest zorganizować imprezę, gdzie przedział wiekowy jest bardzo duży, ponieważ musimy tak dobrać atrakcje, aby zapewnić rozrywkę zarówno tym młodszym, jak i osobom dorosłym.

Dmuchany tor jako atrakcja na imprezie plenerowej

dmuchane tory na imprezęNajlepszym sposobem na dobór atrakcji, jest znalezienie takich które będą możliwie uniwersalne. Takie atrakcje cieszą się zainteresowaniem pośród całej społeczności, która odwiedziła nasz event. Do grupy takich atrakcji bezwątpienia należą tory przeszkód. Taki tor zapewnia świetną zabawę, ponieważ daje nam możliwość rywalizacji. Na torze można urządzać zawody. Mierzyć czas przejścia takiego toru i na jego podstawie wyłaniać zwycięzcę. No możliwości mamy mnóstwo. Istnieje kilka rodzajów torów przeszkód. To który wybierzemy zależy tylko od nas, jako organizatorów, jednak z doświadczenia wiem, że najlepsze są tory dmuchane. Dmuchane tory na imprezę są w stu procentach bezpieczne, żaden upadek nie spowoduje kontuzji u osoby, która próbowała przejść ten tor, a o to w tym wszystkim chodzi, że mamy się dobrze bawić, a nie martwić o to, że komuś coś się może stać. Tory dmuchane możemy podzielić ze względu na trudność ich przejścia. Jeśli dysponujemy dość dużym budżetem, to możemy wynająć dwa rodzaje, jeden tor łatwy, a drugi trochę trudniejszy, dla zręczniejszych zawodników. Wynajmując taki tor, wynajmujemy także jego obsługę, więc nie musimy się martwić obsadzeniem tej atrakcji obsługą. Jest to bardzo duża zaleta, ponieważ osoby, które przyjeżdzają razem z torem, nie obsługują go pierwszy raz, tylko mają już z tym jakieś doświadczenie, więc wszystko przebiega zgodnie z planem, bez żadnych nieprzewidzianych trudności.

Koszt wynajmu takiego tory na jeden dzień to kwota w granicach kilkuset złotych. W sezonie warto zarezerwować taki tor wcześniej, ponieważ popyta na takie atrakcje jest duży i firmy wynajmujące mogą nie mieć wolnych terminów. Niektóre firmy udostępniają swoje dmuchańce na tej zasadzie, że sami zbierają bilety i nam jako organizatorom oddają procent z uzyskanej kwoty, a my im dajemy pozwolenie na rozstawienie się na naszej imprezie. Jest to dość korzystny układ zarówno dla nas, jak i firmy wynajmującej.

Cenna wiedza zdobywana na kursach pierwszej pomocy<< >>Montaż nowoczesnej infrastruktury elektrycznej

About the author : Krystian