Komplet dekoracyjnej zastawy

 

Zbliża się okrągła rocznica ślubu moich rodziców i z tej okazji szykujemy dla nich, razem z moim rodzeństwem, przyjęcie niespodziankę. Wynajęliśmy salę, na które pojawi się rodzina oraz najbliżsi znajomi. Będzie dużo dobrego jedzenia oraz tańca, który rodzice tak kochają. Poza tym organizowanym przez nas wydarzeniem, chciałam jeszcze zrobić rodzicom jakiś dodatkowy prezent. Długo szukałam jakiegoś optymalnego rozwiązania i ostatecznie sięgnęłam po najbardziej klasyczne rozwiązanie. Przy okazji będzie to prezent bardzo praktyczny.

Komplet naczyń na prezent rocznicowy

ozdobny komplet talerzy na 6 osóbUwielbiam robić prezenty, a potem obserwować, jak obdarowywane osoby się z nich cieszą. Niedługo będę miała okazję obdarować moich rodziców, bo obchodzić będą okrągłą rocznicę swojego ślubu. Jednym z prezentów jest przyjęcie, które organizujemy w tajemnicy razem z rodzeństwem. Dodatkowo szukałam też inspiracji na jakiś dodatkowy prezent. Ostatecznie zdecydowałam się na bardzo praktyczne rozwiązanie. Rodzicom brakuje bowiem jednolitej zastawy stołowej, ponieważ wszystkie zestawy, jakie mieli, po części się powybijały. Znalazłam więc w jednym ze sklepów internetowych z artykułami gospodarstwa domowego ozdobny komplet talerzy na 6 osób, który zachwycił mnie swoim wzorem. Talerze i półmiski mają owalne kształty i piękny, kwiatowy wzór. Zamówiłam więc trzy takie komplety dla rodziców. W skład takiego kompletu wchodzą duże i małe talerze, a także półmiski do zupy. Do wyboru były komplety w różnych kolorach, ale ostatecznie zdecydowałam się na klasyczną biel, ozdobioną ciemnozielonym motywem roślinnym. Komplety zamówiłam przez Internet. Wszystkie zapakowane były w eleganckie pudełka, nie miałam więc większego problemu z zapakowaniem ich w ozdobny papier. Komplety naczyń od lat cieszą się dużym powodzeniem jako prezenty na różne okazje. Przez wiele lat otrzymywały je pary młode na weselach, jednak teraz powoli już się odchodzi od tej praktyki. Nadal, jednak, talerze czy nawet komplety sztućców są mile widzianym prezentem na wszelkich rocznicach czy jubileuszach.

Kiedy szukamy jakiegoś pomysłu na prezent, na przykład na rocznicę ślubu dla bliskich nam osób, możemy sięgnąć do listy najpopularniejszych prezentów na takie okazje. Większość z nich na pewno sprawi radość obdarowywanym osobom. Ja również skorzystałam z takiej listy i kupiłam moim rodzicom elegancki komplet naczyń na rocznicę ślubu. Akurat w ich przypadku prezent ten będzie mocno praktyczny. Rodzicom brakowało bowiem jednolitej zastawy stołowej.

 

Obozy tematyczne dla młodzieży<< >>Czym jest ogłowie szwedzkie?

About the author : Błażej Paradowski